Good Bye 2009, Welcome 2010

Aku Thursday, December 31, 2009

Sesak..sendat...padat...phewwww

Aku Thursday, December 31, 2009

Saya minta maaf

Aku Wednesday, December 30, 2009

Iman jatuh...huhuhu...

Iman Tuesday, December 29, 2009

Bersiaran dari....

Aku Tuesday, December 29, 2009

Bila isteri dah tak cantik....

Info Thursday, December 24, 2009

Tolong saya..bantu saya ☺☺☺

Aku Thursday, December 24, 2009

Minggu yang sibuk...

Aku Wednesday, December 23, 2009

Berehat sebentar...

Aku Tuesday, December 22, 2009

Hot Spot CRIME Areas in KL

Info Monday, December 21, 2009

Aku BENGANG

Aku Monday, December 21, 2009

KFC - better watch out!!!

Misc. Thursday, December 17, 2009

Kesian...

Aku Thursday, December 17, 2009

Peringatan dari PDRM

Info Wednesday, December 16, 2009

Malangnya nasib....

Aku Wednesday, December 16, 2009

Lembu sesat..(^_^)

Misc. Tuesday, December 15, 2009

Meremang sudah bulu roma ku..☺☺☺

Aku Monday, December 14, 2009

Contest "Ceria Si Ayah bersama anak"

Contest/Giveaway Friday, December 11, 2009

I Hate to move it...move it...argghhhh...

Aku Friday, December 11, 2009

Macam manalah badan tak naik...

Aku Thursday, December 10, 2009

Awasi Jangkitan Rotavirus

Info Wednesday, December 09, 2009

Menggigil Kepala Lutut ☺☺

Aku Wednesday, December 09, 2009

Admitted due to ROTAVIRUS

Aku Tuesday, December 08, 2009

Phewwwww...

Aku Tuesday, December 08, 2009

Baju Muslimah Kanak-kanak

Labels

Instagram

Facebook Page