Happy Labour Day !!!

Aku Friday, April 29, 2011

BOS...Saya nak balik nih, halal yer ☺☺☺

Aku Friday, April 29, 2011

Tahniah SAZZY FALAK, dah selamat melahirkan ANAK KEMBAR ☺☺

Info Friday, April 29, 2011

Mee Hailam TERBAIK

Aku Friday, April 29, 2011

Penangan ONLINE SHOPPING

Aku Friday, April 29, 2011

Patutlah SEDAP, Kopi campur gelatin babi rupanya

Info Thursday, April 28, 2011

Today...The Day you were BORN

Aku Thursday, April 28, 2011

Pesan kat PENGASUH/NURSERY, TOLONG jangan bagi BABY bawah 6 Bulan makan tanpa kebenaran PARENTS yer

Aku Wednesday, April 27, 2011

KEYWORDS minggu ini ☺☺

Bloging Tuesday, April 26, 2011

Suami Berang TIKAM Isteri selepas di kejutkan untuk SOLAT SUBUH

Info Tuesday, April 26, 2011

Bekal Pagi nih ☺☺☺

Aku Tuesday, April 26, 2011

Have a Great Weekend !!!

Aku Friday, April 22, 2011

REZEKI hari JUMAAT

Aku Friday, April 22, 2011

Doa Amalan Bagi Ibu Yang Menyusukan Bayi...

Aku Friday, April 22, 2011

Dulu UPIN & IPIN, skang BOBOI BOY pulak

Aku Thursday, April 21, 2011

Pop Corn Durian

Aku Thursday, April 21, 2011

Tak dapat makan KARI AYAM, PECAL pon jadi lah

Aku Thursday, April 21, 2011

SUAMI : KETIKA ISTERIMU MENANGIS, GENGGAMLAH ERAT TANGANNYA

Misc. Thursday, April 21, 2011

Golek²..Pusing²...Bawah SOFA gak yang dia suka MAIN

Aku Tuesday, April 19, 2011

Terpaksa melepaskan Jawatan CO-PILOT yang dah bertahun aku pegang

Aku Monday, April 18, 2011

Bila Hujan di Pagi Hari

Aku Monday, April 18, 2011

Woot Woot...Most Popular of Last 24 Hours lagi & So sorry, Singapore only

Aku Friday, April 15, 2011

Kenape pentingnye kite kena KOSONGKAN BREAST stiap kali BF/pam

Aku Friday, April 15, 2011

Lesen Memandu tamat tempoh...macam mana boleh tak perasan nih.

Aku Thursday, April 14, 2011

MukaBlog @ FaceBlog

Aku Thursday, April 14, 2011

Fillet-O-Fish FAN - Buy 1, Get 1 FREE!!

Food Thursday, April 14, 2011

Bila Berjumpa Pemandu MABUK/MENGANTUK di JalanRaya

Aku Wednesday, April 13, 2011

Telur Rebus baikkk punyaaaa - Dare to EAT???

Info Tuesday, April 12, 2011

Entry tersenarai dalam Most Popular Of Last 24 Hours

Aku Tuesday, April 12, 2011

RED ALERT - Thank You INTAN

Aku Tuesday, April 12, 2011

Subhanallah...Baby nih JANTUNGNYA di Luar

Emotional Friday, April 08, 2011

PELAJARI RAHSIA PENYAKIT MELALUI JARI ANDA!!!!!!!

Info Friday, April 08, 2011

PESTA 'JOM MAKAN DURIAN 2011'

Food Thursday, April 07, 2011

Lembu keluar susu manusia - Saintis ubah ternakan secara genetik

Info Thursday, April 07, 2011

Lunch @ SweetChat Cafe

Aku Thursday, April 07, 2011

Careless - Kunci Kereta tertinggal dalam Kereta

Aku Wednesday, April 06, 2011

DURIAN PANCAKE yang sangat SEDAP

Aku Tuesday, April 05, 2011

Lobak Putih yang PAHIT

Aku Monday, April 04, 2011

Baju Muslimah Kanak-kanak

Labels

Instagram

Facebook Page